BLM03HG102SN1D
DigiKey raktári szám
490-5627-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-5627-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-5627-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM03HG102SN1D
Leírás
FERRITE BEAD 1 KOHM 0201 1LN
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 kOhms @ 100 MHz 1 Ferritgyöngy 0201 (0603 metrikus) 125mA 2,6ohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BLM03HG102SN1D modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
2,6ohm
Gyártó
Murata Electronics
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tokozás
0201 (0603 metrikus)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Max. magasság
0,013" (0,33mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)
Impedancia / frekvencia
1 kOhms @ 100 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
125mA