BLM03BD121SN1D
DigiKey raktári szám
490-5172-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-5172-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-5172-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM03BD121SN1D
Leírás
FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
120 Ohms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0201 (0603 metrikus) 250mA 500mohm
EDA / CAD modellek
BLM03BD121SN1D modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
250mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
500mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Max. magasság
0,013" (0,33mm)
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)
Impedancia / frekvencia
120 Ohms @ 100 MHz