BLM03AX102SZ1D | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | BLM03AX102SZ1D |
Leírás | FERRITE BEAD 1 KOHM 0201 1LN |
Gyártói standard átfutási idő | 17 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 1 kOhms @ 100 MHz 1 táp, Jelvezeték Ferritgyöngy 0201 (0603 metrikus) 200mA 1,25ohm |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | BLM03AX102SZ1D modellek |
Kategória | Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.) 1,25ohm |
Gyártó Murata Electronics | Minősítések AEC-Q200 |
Sorozat | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Tokozás 0201 (0603 metrikus) |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Szűrő típusa táp, Jelvezeték | Max. magasság 0,013" (0,33mm) |
Vonalak száma 1 | Méretek 0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm) |
Impedancia / frekvencia 1 kOhms @ 100 MHz | Tulajdonságok autóipar |
Névleges áram (max.) 200mA | Alap típusszám |