BLM03AX102SN1D
DigiKey raktári szám
490-5625-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-5625-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-5625-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM03AX102SN1D
Leírás
FERRITE BEAD 1 KOHM 0201 1LN
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 kOhms @ 100 MHz 1 Ferritgyöngy 0201 (0603 metrikus) 200mA 1,25ohm
EDA / CAD modellek
BLM03AX102SN1D modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
1,25ohm
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,013" (0,33mm)
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)
Impedancia / frekvencia
1 kOhms @ 100 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
200mA