BLF03JD421GNED
DigiKey raktári szám
490-18093-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-18093-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-18093-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLF03JD421GNED
Leírás
FERRITE BEAD 420 OHM 0201 1LN
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
420 Ohms @ 700 MHz 1 Ferritgyöngy 0201 (0603 metrikus) 480mA 280mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BLF03JD421GNED modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
280mohm
Gyártó
Murata Electronics
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tokozás
0201 (0603 metrikus)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Max. magasság
0,017" (0,43mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)
Impedancia / frekvencia
420 Ohms @ 700 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
480mA