BLF02RD331GNED
DigiKey raktári szám
490-18091-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-18091-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-18091-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLF02RD331GNED
Leírás
FERRITE BEAD 330 OHM 01005 1LN
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 Ohms @ 2.4 GHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 01005 (0402 metrikus) 220mA 600mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BLF02RD331GNED modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
220mA
Gyártó
Murata Electronics
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
600mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
01005 (0402 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Max. magasság
0,013" (0,32mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,016" H. x 0,008" Sz. (0,40mm x 0,20mm)
Impedancia / frekvencia
330 Ohms @ 2.4 GHz