BLE32SN120SN1L
DigiKey raktári szám
490-BLE32SN120SN1LTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-BLE32SN120SN1LCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-BLE32SN120SN1LDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLE32SN120SN1L
Leírás
FERRITE BEAD 12 OHM 1210 1LN
Részletes leírás
12 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 1210 (3225 metrikus) 20A 0,6mohm
EDA / CAD modellek
BLE32SN120SN1L modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
20A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
0,6mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,087" (2,20mm)
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Impedancia / frekvencia
12 Ohms @ 100 MHz