BLE32PN260SH1L
DigiKey raktári szám
490-BLE32PN260SH1LTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-BLE32PN260SH1LCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-BLE32PN260SH1LDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLE32PN260SH1L
Leírás
FERRITE BEAD 26 OHM 1210 1LN
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
26 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 1210 (3225 metrikus) 10A 1,6mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BLE32PN260SH1L modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Névleges áram (max.)
10A
Gyártó
Murata Electronics
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
1,6mohm
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Szűrő típusa
Tápvezeték
Rögzítés módja
Felületszerelt
Vonalak száma
1
Max. magasság
0,063" (1,60mm)
Impedancia / frekvencia
26 Ohms @ 100 MHz
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)