BLA31BD221SN4D
DigiKey raktári szám
490-10659-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-10659-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-10659-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLA31BD221SN4D
Leírás
FERRITE BEAD 220 OHM 1206 1LN
Részletes leírás
220 Ohms @ 100 MHz 4 Jelvezeték Ferritgyöngy 1206 (3216 metrikus), tömb, 8 NYÁK kontaktus 150mA 350mohm
EDA / CAD modellek
BLA31BD221SN4D modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
150mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
350mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
1206 (3216 metrikus), tömb, 8 NYÁK kontaktus
Max. magasság
0,039" (1,00mm)
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Impedancia / frekvencia
220 Ohms @ 100 MHz