BLA2ABD221SN4D
DigiKey raktári szám
490-11010-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-11010-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-11010-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLA2ABD221SN4D
Leírás
FERRITE BEAD 220 OHM 0804 1LN
Részletes leírás
220 Ohms @ 100 MHz 4 Jelvezeték Ferritgyöngy 0804 (2010 metrikus), tömb, 8 NYÁK kontaktus 100mA 400mohm
EDA / CAD modellek
BLA2ABD221SN4D modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
100mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
400mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
0804 (2010 metrikus), tömb, 8 NYÁK kontaktus
Max. magasság
0,024" (0,60mm)
Méretek
0,079" H. x 0,039" Sz. (2,00mm x 1,00mm)
Impedancia / frekvencia
220 Ohms @ 100 MHz