1277AS-H-4R7M=P2
DigiKey raktári szám
490-10594-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-10594-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-10594-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1277AS-H-4R7M=P2
Leírás
FIXED IND 4.7UH 1.4A 180 MOHM
Részletes leírás
4.7 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 1.4 A 180mohm max. 1210 (3225 metrikus)
EDA / CAD modellek
1277AS-H-4R7M=P2 modellek
Kategória
Telítési áram
1,8A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
180mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Üzemi frekvencia
1 MHz
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)