1277AS-H-3R3M=P2
DigiKey raktári szám
490-10593-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-10593-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-10593-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1277AS-H-3R3M=P2
Leírás
FIXED IND 3.3UH 1.8A 126 MOHM
Részletes leírás
3.3 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 1.8 A 126mohm max. 1210 (3225 metrikus)
EDA / CAD modellek
1277AS-H-3R3M=P2 modellek
Kategória
Telítési áram
2,1A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
126mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Üzemi frekvencia
1 MHz
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)