1277AS-H-2R2M=P2
DigiKey raktári szám
490-10592-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-10592-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-10592-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1277AS-H-2R2M=P2
Leírás
FIXED IND 2.2UH 2.1A 84 MOHM SMD
Részletes leírás
2.2 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 2.1 A 84mohm max. 1210 (3225 metrikus)
EDA / CAD modellek
1277AS-H-2R2M=P2 modellek
Kategória
Telítési áram
2,6A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
84mohm max.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Üzemi frekvencia
1 MHz
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)