1277AS-H-100M=P2
DigiKey raktári szám
490-10589-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-10589-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-10589-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1277AS-H-100M=P2
Leírás
FIXED IND 10UH 900MA 420 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 900 mA 420mohm max. 1210 (3225 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
1277AS-H-100M=P2 modellek
Kategória
Telítési áram
1,2A
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
420mohm max.
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
1 MHz
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Induktivitás
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)