1276AS-H-6R8M=P2
DigiKey raktári szám
490-10586-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-10586-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-10586-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1276AS-H-6R8M=P2
Leírás
FIXED IND 6.8UH 1A 378 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
6.8 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 1 A 378mohm max. 1210 (3225 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
1276AS-H-6R8M=P2 modellek
Kategória
Telítési áram
1,3A
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
378mohm max.
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
1 MHz
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Induktivitás
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,039" (1,00mm)