1276AS-H-100M=P2 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | 1276AS-H-100M=P2 |
Leírás | FIXED IND 10UH 800MA 588 MOHM |
Gyártói standard átfutási idő | 21 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 10 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 800 mA 588mohm max. 1210 (3225 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | 1276AS-H-100M=P2 modellek |
Kategória | Telítési áram 1A |
Gyrt. | Árnyékolás árnyékolt |
Sorozat | Egyenáramú ellenállás (DCR) 588mohm max. |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi frekvencia 1 MHz |
Típus Ferritmagos, huzaltekercselésű | Rögzítés módja Felületszerelt |
Mag anyaga | Tokozás 1210 (3225 metrikus) |
Induktivitás | Méretek 0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm) |
Tűrés ±20% | Max. magasság (beültetve) 0,039" (1,00mm) |