1276AS-H-100M=P2
DigiKey raktári szám
490-10580-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-10580-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-10580-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1276AS-H-100M=P2
Leírás
FIXED IND 10UH 800MA 588 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 800 mA 588mohm max. 1210 (3225 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
1276AS-H-100M=P2 modellek
Kategória
Telítési áram
1A
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
588mohm max.
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
1 MHz
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Induktivitás
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,039" (1,00mm)