1255AY-150M=P3 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Pulse Electronics
Raktáron: 6 078
Adatlap
Similar
Pulse Electronics
Raktáron: 0
Adatlap
15 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 2.4 A 63mohm Nem standard
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
1255AY-150M=P3
DigiKey raktári szám
490-10802-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-10802-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1255AY-150M=P3
Leírás
FIXED IND 15UH 2.4A 63 MOHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
1255AY-150M=P3 modellek
Kategória
Telítési áram
2,5A
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
63mohm
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi frekvencia
100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Tokozás
Nem standard
Mag anyaga
Méretek
0,248" H. x 0,248" Sz. (6,30mm x 6,30mm)
Induktivitás
Max. magasság (beültetve)
0,177" (4,50mm)
Tűrés
±20%