1248AS-H-4R7N=P3
DigiKey raktári szám
490-10799-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-10799-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-10799-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1248AS-H-4R7N=P3
Leírás
FIXED IND 4.7UH 5.3A 22.8 MOHM
Részletes leírás
4.7 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 5.3 A 22,8mohm max. 2-SMD
EDA / CAD modellek
1248AS-H-4R7N=P3 modellek
Kategória
Telítési áram
6,2A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
22,8mohm max.
Üzemi frekvencia
100 kHz
Méretek
0,315" H. x 0,315" Sz. (8,00mm x 8,00mm)
Induktivitás
Max. magasság (beültetve)
0,157" (4,00mm)
Tűrés
±30%