1248AS-H-3R3N=P3
DigiKey raktári szám
490-10798-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-10798-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-10798-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1248AS-H-3R3N=P3
Leírás
FIXED IND 3.3UH 5.6A 19.2 MOHM
Részletes leírás
3.3 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 5.6 A 19,2mohm max. 2-SMD
EDA / CAD modellek
1248AS-H-3R3N=P3 modellek
Kategória
Telítési áram
7,2A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
19,2mohm max.
Üzemi frekvencia
100 kHz
Méretek
0,315" H. x 0,315" Sz. (8,00mm x 8,00mm)
Induktivitás
Max. magasság (beültetve)
0,157" (4,00mm)
Tűrés
±30%