1248AS-H-330M=P3 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | 1248AS-H-330M=P3 |
Leírás | FIXED IND 33UH 1.8A 168 MOHM SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 21 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 33 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 1.8 A 168mohm max. 2-SMD |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | 1248AS-H-330M=P3 modellek |
Kategória | Telítési áram 2,4A |
Gyrt. | Árnyékolás árnyékolt |
Sorozat | Egyenáramú ellenállás (DCR) 168mohm max. |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi frekvencia 100 kHz |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Típus Ferritmagos, huzaltekercselésű | Tokozás 2-SMD |
Mag anyaga | Méretek 0,315" H. x 0,315" Sz. (8,00mm x 8,00mm) |
Induktivitás | Max. magasság (beültetve) 0,157" (4,00mm) |
Tűrés ±20% | Alap típusszám |