1248AS-H-330M=P3
DigiKey raktári szám
490-10797-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-10797-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-10797-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1248AS-H-330M=P3
Leírás
FIXED IND 33UH 1.8A 168 MOHM SMD
Részletes leírás
33 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 1.8 A 168mohm max. 2-SMD
EDA / CAD modellek
1248AS-H-330M=P3 modellek
Kategória
Telítési áram
2,4A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
168mohm max.
Üzemi frekvencia
100 kHz
Méretek
0,315" H. x 0,315" Sz. (8,00mm x 8,00mm)
Induktivitás
Max. magasság (beültetve)
0,157" (4,00mm)
Tűrés
±20%