1248AS-H-220M=P3
DigiKey raktári szám
490-10795-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-10795-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-10795-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1248AS-H-220M=P3
Leírás
FIXED IND 22UH 2.2A 126 MOHM SMD
Részletes leírás
22 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 2.2 A 126mohm max. 2-SMD
EDA / CAD modellek
1248AS-H-220M=P3 modellek
Kategória
Telítési áram
2,8A
Egyenáramú ellenállás (DCR)
126mohm max.
Üzemi frekvencia
100 kHz
Méretek
0,315" H. x 0,315" Sz. (8,00mm x 8,00mm)
Induktivitás
Max. magasság (beültetve)
0,157" (4,00mm)
Tűrés
±20%