1248AS-H-150M=P3
DigiKey raktári szám
490-10793-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-10793-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-10793-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1248AS-H-150M=P3
Leírás
FIXED IND 15UH 2.7A 78 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 2.7 A 78mohm max. 2-SMD
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
1248AS-H-150M=P3 modellek
Kategória
Telítési áram
3,4A
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
78mohm max.
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi frekvencia
100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Tokozás
2-SMD
Mag anyaga
Méretek
0,315" H. x 0,315" Sz. (8,00mm x 8,00mm)
Induktivitás
Max. magasság (beültetve)
0,157" (4,00mm)
Tűrés
±20%