1217AS-H-330M=P3
DigiKey raktári szám
490-10788-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-10788-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-10788-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1217AS-H-330M=P3
Leírás
FIXED IND 33UH 2.2A 132 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
33 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 2.2 A 132mohm max. Nem standard
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
1217AS-H-330M=P3 modellek
Kategória
Telítési áram
2,3A
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
132mohm max.
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi frekvencia
100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Tokozás
Nem standard
Mag anyaga
Méretek
0,315" H. x 0,315" Sz. (8,00mm x 8,00mm)
Induktivitás
Max. magasság (beültetve)
0,177" (4,50mm)
Tűrés
±20%