1217AS-H-1R5N=P3
DigiKey raktári szám
490-10785-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-10785-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-10785-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
1217AS-H-1R5N=P3
Leírás
FIXED IND 1.5UH 9.4A 7.6 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1.5 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 9.4 A 7,6mohm max. Nem standard
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
1217AS-H-1R5N=P3 modellek
Kategória
Telítési áram
11,2A
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
7,6mohm max.
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi frekvencia
100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Tokozás
Nem standard
Mag anyaga
Méretek
0,315" H. x 0,315" Sz. (8,00mm x 8,00mm)
Induktivitás
Max. magasság (beültetve)
0,177" (4,50mm)
Tűrés
±30%