1217AS-H-1R5N=P3 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | 1217AS-H-1R5N=P3 |
Leírás | FIXED IND 1.5UH 9.4A 7.6 MOHM |
Gyártói standard átfutási idő | 21 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 1.5 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 9.4 A 7,6mohm max. Nem standard |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | 1217AS-H-1R5N=P3 modellek |
Kategória | Telítési áram 11,2A |
Gyrt. | Árnyékolás árnyékolt |
Sorozat | Egyenáramú ellenállás (DCR) 7,6mohm max. |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi frekvencia 100 kHz |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Típus Ferritmagos, huzaltekercselésű | Tokozás Nem standard |
Mag anyaga | Méretek 0,315" H. x 0,315" Sz. (8,00mm x 8,00mm) |
Induktivitás | Max. magasság (beültetve) 0,177" (4,50mm) |
Tűrés ±30% | Alap típusszám |