BU-P2249-C-48
DigiKey raktári szám
314-1165-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BU-P2249-C-48
Leírás
COAX CABLE BNC TO BNC 4'
Gyártói standard átfutási idő
3 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szerelt koaxiális kábel BNC - BNC RG-58C 48,0" (1,2m) 4,0'
Kategória
Szerelési mód - 2. csatlakozó
Lengő (soros)
Gyártó
Mueller Electric Co
Hossz
48,0" (1,2m) 4,0'
Csomagolás
Tasak
Kábel típusa
RG-58C
Alkatrész státusza
Aktív
Kábel impedanciája
50 Ohms
Kialakítás
BNC - BNC
Összesített impedancia
50 Ohms
1. csatlakozó
BNC dugó
Szín
fekete
1. érintkező típusa
apa
Tulajdonságok
árnyékolt
Szerelési mód - 1. csatlakozó
Lengő (soros)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
2. csatlakozó
BNC dugó
Alap típusszám
2. érintkező típusa
apa
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Raktáron: 1
A további beérkező áruk ellenőrzése
Tasak
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más hossz
COAX CBL BNC TO BNC 12"
Raktáron: 1
COAX CBL BNC TO BNC 10'
COAX CBL BNC TO BNC 15'
COAX CBL BNC TO BNC 24"