BU-2641-D-48-2
DigiKey raktári szám
314-1563-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BU-2641-D-48-2
Leírás
TEST LEAD BANANA TO PROBE 48"
Gyártói standard átfutási idő
2 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
48,0" (1219,20mm) banándugó, egyszeres To Mérőszonda Patch kábel 600V
Kategória
Kábel hossza
48,0" (1219,20mm)
Gyártó
Mueller Electric Co
Típus
Patch kábel
Sorozat
Tartalom
1 kivezetéses, piros
Csomagolás
Ömlesztve
Szigetelés anyaga
Poli-vinil-klorid (PVC)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezetékméret
18AWG
Egymásba dugaszolás
Egymásba nem rakható
Névleges feszültség
600V
Konfiguráció
Banán - mérőszonda
Minősítések
CAT II 600V
1. csatlakozó
banándugó, egyszeres
Névleges áram (Amper)
10A
2. csatlakozó
Mérőszonda
Alap típusszám
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Raktáron: 73
A további beérkező áruk ellenőrzése
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Más szín
TEST LEAD BANANA TO PROBE 48"