AI-50240N
DigiKey raktári szám
314-AI-50240N-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AI-50240N
Leírás
12-10 NYLON INSULATED 1/4 RING T
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szemes sarus csatlakozó 1/4 tőcsavar kör alakú 10-12AWG krimpelés
Kategória
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Gyártó
Mueller Electric Co
Végződtetés
krimpelés
Csomagolás
Tasak
Vezetékméret
10-12AWG
Alkatrész státusza
Aktív
Szigetelés
szigetelt
Csatlakozó típusa
kör alakú
Szín
sárga
Csavar / érintkező mérete
1/4 tőcsavar
Érintkező anyaga
rézötvözet
Vastagság
0,038" (0,97mm)
Érintkező bevonata
Elektro-ón
Villák közötti távolság (külső)
0,558" (14,17mm)
Szigetelés átmérője
0,240" (6,10mm)
Hossz (összesen)
1,300" (33,02mm)