ZA5073-2.5
DigiKey raktári szám
ZA5073-2.5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ZA5073-2.5
Leírás
AUTO CBL ASSY W/PLG 12V 5A W/LED
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kábel, Auto Power dugasz - 2,5mm DC dugasz Szivargyújtó csatlakozós szerelvény 12 V 5 A 6' (1,83m) hosszú vezeték, ABS, biztosítékkal ellátva, LED visszajelző fekete
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ZA5073-2.5 modellek
Kategória
Műszaki adatok
6' (1,83m) hosszú vezeték, ABS, biztosítékkal ellátva, LED visszajelző
Gyártó
MPD (Memory Protection Devices)
Névleges áram (Amper)
5 A
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
fekete
Alkatrész státusza
Aktív
Névleges feszültség
12 V
Típus
Kábel, Auto Power dugasz - 2,5mm DC dugasz