BC-2003-TR
Memory Protection Devices Latching Lithium Coin Cell Battery Retainers PIO | DigiKey
BC-2003-TR
DigiKey raktári szám
BC-2003-TR-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BC-2003-TR-CT-ND - Vágott szalag (CT)
BC-2003-TR-DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BC-2003-TR
Leírás
BATTERY RETAINER COIN 20MM SMD
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
elem Tartóelem Gomb, 20,0mm 1 Cella SMD (SMT) érintkező
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BC-2003-TR modellek
Kategória
Cellák száma
1
Gyrt.
Elem sorozat
2032
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
PCB, Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
SMD (SMT) érintkező
Elem típusa, funkciója
gombelem, Tartóelem
Lemeztől mért magasság
0,140" (3,55mm)