URB2412S-10WR3 nincs raktáron, és jelenleg előrendelni sem lehet.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
DComponents
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
TDK-Lambda
Raktáron: 0
Adatlap
Recom Power
Raktáron: 244
Traco Power
Raktáron: 206
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 12V 833mA 9V - 36V Bemenet
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MORNSUN Wide Input Voltage DC/DC Converter | Datasheet Preview
URB2412S-10WR3
DigiKey raktári szám
2725-URB2412S-10WR3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
URB2412S-10WR3
Leírás
DC DC CONVERTER 12V 10W
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Max. kimeneti áram
833mA
Gyártó
Mornsun America, LLC
Teljesítmény (Watt)
10 W
Sorozat
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Csomagolás
Csőtár
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
88%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Tokozás
8-SIP modul, 7 kivezetés
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Méretek
0,87" H. x 0,37" Sz. x 0,47" M. (22,0mm x 9,5mm x 12,0mm)