PKT-MEZDPD3603A
DigiKey raktári szám
1589-1996-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PKT-MEZDPD3603A
Leírás
EVAL BOARD FOR MEZDPD3603A
Vevői azonosító
Részletes leírás
mEZDPD3603A MEZDPD3603 DC/DC, Step-down 1 nem leválasztott kimenet Kimenetek fejlesztőlaphoz
Kategória
Kimeneti feszültség
0,6V ~ 12V
Gyártó
Monolithic Power Systems Inc.
Kimeneti áram
3A
Sorozat
Bemeneti feszültség
4,5V ~ 36V