MPM3695GMQ-10-0022
DigiKey raktári szám
1589-MPM3695GMQ-10-0022-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPM3695GMQ-10-0022
Leírás
DC DC CONVERTER 0.5-5V
Gyártói standard átfutási idő
36 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul, digitális DC/DC-átalakító 1 Kimenet 0,5 ~ 5V 10A 3,3V - 16V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MPM3695GMQ-10-0022 modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
10A
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Tálca
Tulajdonságok
állítható kimenet, PMBus™, távoli érzékelés
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Típus
Nem izolált PoL modul, digitális
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
45-FLGA modul
Bemeneti feszültség (min.)
3,3V
Méretek
0,31" H. x 0,31" Sz. x 0,08" M. (8,0mm x 8,0mm x 2,0mm)
Bemeneti feszültség (max.)
16V