MPM3683GMN-10-T
MPM3683GMN-10-T
DigiKey raktári szám
1589-MPM3683GMN-10-T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPM3683GMN-10-T
Leírás
2.7V-16V, 10A, STEP-DOWN POWER M
Gyártói standard átfutási idő
36 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 0,6 ~ 5,5V 10A 2,7V - 16V Bemenet
Kategória
Feszültség - 1. kimenet
Gyrt.
Max. kimeneti áram
10A
Csomagolás
Tálca
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
távoli érzékelés
Típus
Nem izolált PoL modul
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
29-LGA modul
Bemeneti feszültség (min.)
2,7V
Méretek
0,28" H. x 0,28" Sz. x 0,17" M. (7,0mm x 7,0mm x 4,4mm)
Bemeneti feszültség (max.)
16V