MPL-SE6040-8R2
DigiKey raktári szám
1589-MPL-SE6040-8R2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPL-SE6040-8R2
Leírás
FIXED IND 8.2UH 4A 39 MOHM SMD
Részletes leírás
8.2 µH Félig árnyékolt Induktor 4 A 39mohm Nem standard, 2 kivezetéses
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
39mohm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Sorozat
Üzemi frekvencia
100 kHz
Méretek
0,260" H. x 0,252" Sz. (6,60mm x 6,40mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,157" (4,00mm)
Telítési áram
3,6A