MPL-SE6040-3R3
DigiKey raktári szám
1589-MPL-SE6040-3R3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1589-MPL-SE6040-3R3CT-ND - Vágott szalag (CT)
1589-MPL-SE6040-3R3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPL-SE6040-3R3
Leírás
FIXED IND 3.3UH 5.6A 19.5 MOHM
Részletes leírás
3.3 µH Félig árnyékolt Induktor 5.6 A 19,5mohm Nem standard, 2 kivezetéses
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
19,5mohm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Sorozat
Üzemi frekvencia
100 kHz
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,236" H. x 0,236" Sz. (6,00mm x 6,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,157" (4,00mm)
Telítési áram
5,6A