MPL-SE2512-R47
DigiKey raktári szám
1589-MPL-SE2512-R47TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPL-SE2512-R47
Leírás
FIXED IND 470NH 4.5A 20 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
470 nH Félig árnyékolt Induktor 4.5 A 20mohm Nem standard, 2 kivezetéses
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
20mohm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Sorozat
Üzemi frekvencia
100 kHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Nem standard, 2 kivezetéses
Induktivitás
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)
Telítési áram
6,5A