MPL-SE2512-3R3
DigiKey raktári szám
1589-MPL-SE2512-3R3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1589-MPL-SE2512-3R3CT-ND - Vágott szalag (CT)
1589-MPL-SE2512-3R3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPL-SE2512-3R3
Leírás
FIXED IND 3.3UH 2.1A 90 MOHM SMD
Részletes leírás
3.3 µH Félig árnyékolt Induktor 2.1 A 90mohm Nem standard, 2 kivezetéses
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
90mohm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Sorozat
Üzemi frekvencia
100 kHz
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)
Telítési áram
2,4A