MPL-SE2512-220
DigiKey raktári szám
1589-MPL-SE2512-220TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1589-MPL-SE2512-220CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPL-SE2512-220
Leírás
FIXED IND 22UH 700MA 1.05 OHM
Részletes leírás
22 µH Félig árnyékolt Induktor 700 mA 1,05ohm max. Nem standard, 2 kivezetéses
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
1,05ohm max.
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Sorozat
Üzemi frekvencia
100 kHz
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)
Telítési áram
800mA