MPL-SE2512-150
DigiKey raktári szám
1589-MPL-SE2512-150TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1589-MPL-SE2512-150CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPL-SE2512-150
Leírás
FIXED IND 15UH 850MA 620 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
15 µH Félig árnyékolt Induktor 850 mA 620mohm Nem standard, 2 kivezetéses
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR)
620mohm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Sorozat
Üzemi frekvencia
100 kHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Nem standard, 2 kivezetéses
Induktivitás
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)
Telítési áram
900mA