MPL-AY3020-5R6
DigiKey raktári szám
1589-MPL-AY3020-5R6TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1589-MPL-AY3020-5R6CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPL-AY3020-5R6
Leírás
FIXED IND 5.6UH 1.8A 209 MOHM
Részletes leírás
5.6 µH Nem árnyékolt öntött Induktor 1.8 A 209mohm 2-SMD, J-kivezetés
Egyenáramú ellenállás (DCR)
209mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Üzemi frekvencia
100 kHz
Méretek
0,138" H. x 0,126" Sz. (3,50mm x 3,20mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,079" (2,00mm)
Telítési áram
2,8A