MPL-AY3020-100
DigiKey raktári szám
1589-MPL-AY3020-100TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1589-MPL-AY3020-100CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPL-AY3020-100
Leírás
FIXED IND 10UH 1.3A 370 MOHM SMD
Részletes leírás
10 µH Nem árnyékolt öntött Induktor 1.3 A 370mohm 2-SMD, J-kivezetés
Egyenáramú ellenállás (DCR)
370mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Üzemi frekvencia
100 kHz
Méretek
0,138" H. x 0,126" Sz. (3,50mm x 3,20mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,079" (2,00mm)
Telítési áram
1,75A