MPL-AY1265-1R2
DigiKey raktári szám
1589-MPL-AY1265-1R2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPL-AY1265-1R2
Leírás
FIXED IND 1.2UH 24A 1.8 MOHM SMD
Részletes leírás
1.2 µH Nem árnyékolt öntött Induktor 24 A 1,8mohm 2-SMD, J-kivezetés
Egyenáramú ellenállás (DCR)
1,8mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 155°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Méretek
0,531" H. x 0,496" Sz. (13,50mm x 12,60mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,256" (6,50mm)
Telítési áram
37A