MPL-AT2512-3R3
DigiKey raktári szám
1589-MPL-AT2512-3R3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1589-MPL-AT2512-3R3CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPL-AT2512-3R3
Leírás
FIXED IND 3.3UH 2A 121 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3.3 µH Nem árnyékolt öntött Induktor 2 A 121mohm 2-SMD, J-kivezetés
Kategória
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
121mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Üzemi frekvencia
100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
öntött
Tokozás
2-SMD, J-kivezetés
Induktivitás
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)
Telítési áram
2,7A