MPL-AL6060-5R6
DigiKey raktári szám
1589-MPL-AL6060-5R6TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1589-MPL-AL6060-5R6CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPL-AL6060-5R6
Leírás
FIXED IND 5.6UH 9.4A 13 MOHM SMD
Részletes leírás
5.6 µH Nem árnyékolt öntött Induktor 9.4 A 13mohm 2-SMD
Egyenáramú ellenállás (DCR)
13mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Üzemi frekvencia
100 kHz
Méretek
0,260" H. x 0,252" Sz. (6,60mm x 6,40mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,236" (6,00mm)
Telítési áram
8,6A