MPL-AL6060-150
DigiKey raktári szám
1589-MPL-AL6060-150TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1589-MPL-AL6060-150CT-ND - Vágott szalag (CT)
1589-MPL-AL6060-150DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPL-AL6060-150
Leírás
FIXED IND 15UH 5.8A 35 MOHM SMD
Részletes leírás
15 µH Nem árnyékolt öntött Induktor 5.8 A 35mohm 2-SMD
Egyenáramú ellenállás (DCR)
35mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi frekvencia
100 kHz
Méretek
0,260" H. x 0,252" Sz. (6,60mm x 6,40mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,236" (6,00mm)
Telítési áram
5,5A