MPL-AL6050-5R6
DigiKey raktári szám
1589-MPL-AL6050-5R6TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPL-AL6050-5R6
Leírás
FIXED IND 5.6UH 7A 19 MOHM SMD
Részletes leírás
5.6 µH Nem árnyékolt öntött Induktor 7 A 19mohm 2-SMD
Egyenáramú ellenállás (DCR)
19mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 155°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Méretek
0,260" H. x 0,252" Sz. (6,60mm x 6,40mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,197" (5,00mm)
Telítési áram
10A