MPL-AL6050-3R3
DigiKey raktári szám
1589-MPL-AL6050-3R3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1589-MPL-AL6050-3R3CT-ND - Vágott szalag (CT)
1589-MPL-AL6050-3R3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPL-AL6050-3R3
Leírás
FIXED IND 3.3UH 10.1A 11.5 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3.3 µH Nem árnyékolt öntött Induktor 10.1 A 11,5mohm 2-SMD
Kategória
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
11,5mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi frekvencia
100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
öntött
Tokozás
2-SMD
Induktivitás
Méretek
0,260" H. x 0,252" Sz. (6,60mm x 6,40mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,197" (5,00mm)
Telítési áram
12A